Biuletyn informacyjny nr 30 z dnia 06.08.2018 – Nowe usługi grupy KJM

Grupa KJM z przyjemnością informuje o zwiększeniu zakresu świadczonych usług w ramach oferowanej Państwu współpracy.

Poszerzamy swoje działania o następujące elementy:

Kompleksowa obsługa informatyczna firm na bazie zryczałtowanej opłaty miesięcznej polegającej na klasycznym outsourcingu IT będąca idealnym sposobem na obniżenie kosztów firmy.

Zatrudnianie informatyka na pełen etat w małej i średniej firmie najczęściej nie ma uzasadnienia. Koszt utrzymania specjalisty IT jest wysoki i nie ma zapotrzebowania na jego pracę w pełnym wymiarze godzin.

KJM promuje outsourcing jako najlepsze rozwiązanie dla zapewnienia ciągłego wsparcia w dziedzinie technologii informatycznych i zarządzania infrastrukturą techniczną.

Dzięki takiemu wsparciu rola kierownika danego działu w firmie nie będzie już obciążana często niezrozumiałymi problemami informatycznymi. Zapewniamy nieprzerwaną pracę sieci komputerowych, urządzeń komputerowych, systemów i aplikacji (a w przypadki awarii sprzętu uniemożliwiającego pracę reagujemy ekspresowo) oraz co najważniejsze zapewniamy kopie bezpieczeństwa danych z komputerów i serwerów – dzięki takiemu rozwiązaniu nawet awaria dysków twardych, komputera czy serwerów nie pozbawi Państwa danych.

Pomagamy dostosować bezpieczeństwo danych oraz komputerów w firmie do wymogów RODO.

Jesteśmy dostępni zawsze, kiedy użytkownicy potrzebują pomocy informatycznej. Dostosowujemy zakres i warunki współpracy do specyficznych wymagań klientów. Rozumiemy, że niektóre firmy mogą mieć unikalne potrzeby związane z niestandardowym sposobem funkcjonowania. Jesteśmy kreatywni w naszych działaniach. Staramy się wyprzedzić problemy i zapobiegać im, zanim się jeszcze pojawią. W tym celu dokładnie monitorujemy infrastrukturę Klientów przy każdej wizycie. Usuwamy problemy zanim zostaną zauważone przez użytkowników. Czynności wymagające przerw w działaniu systemów wykonujemy również poza godzinami pracy Klienta, tak aby zapewnić płynność funkcjonowania biznesu.


Tworzenie stron internetowych.

Codziennie miliony ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu potrzebnych im towarów bądź usług. Czynność ta stała się już standardem, Internet jest bowiem najkrótszą drogą w kontaktach klient – sprzedawca, czy producent – kooperant. Być może ktoś właśnie włączył komputer, by przejrzeć oferty z branży Państwa firmy. Korzyści, jakie może w takiej chwili przynieść posiadanie własnej, profesjonalnej strony internetowej łatwo sobie wyobrazić. Atrakcyjna wizualnie i merytorycznie oferta zaprezentowana na stronie internetowej na pewno zwróci na siebie uwagę. Tworzenie stron internetowych jest procesem, na który składa się praca zespołu ludzi o różnych specjalnościach: analityków, specjalistów od marketingu, grafików i programistów. Podział tego procesu na etapy pozwala na optymalne wykorzystanie możliwości i kreatywności naszego zespołu.


Pozycjonowanie stron internetowych.

Posiadanie strony internetowej to tylko połowa sukcesu związanego z internetowym marketingiem. To dzisiaj najbardziej skuteczna forma globalnej reklamy. Aby zyskać klientów należy odpowiednio wypromować wspominany serwis. Pozycjonowanie to najlepszy ze wszystkich sposobów, sprawia, że strona internetowa pojawia się w czołówce wskazań Google i innych wyszukiwarek, a to jak wiadomo zawsze przysparza stronie ogromnej oglądalności. Ważne jest tutaj zoptymalizowanie kodu źródłowego strony, by była ona jak najbardziej przyjazna względem samych wyszukiwarek.


Projekty graficzne oraz wydruki.

Zrób wrażanie dzięki oryginalnej wizytówce opracowanej wspólnie z nami. Wiemy, że w Twoich codziennych kontaktach z kontrahentami niezbędne są profesjonalnie wykonane wizytówkiulotkiplakaty i wszelkiego rodzaju inne wydruki. Dbamy o wizerunek naszych Klientów, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Dzięki innowacyjnym narzędziom stworzonym przez nasz zespół zwiększymy Twoją konkurencyjność rynkową, poprawimy infrastrukturę informatyczną. Zadbamy o bezpieczeństwo Twoich danych, pomożemy Ci przygotować identyfikację wizualną Twojej firmy i zaistnieć jej w sieci. Masz inne potrzeby? Zapytaj, może będziemy mogli Ci pomóc.

Zapraszamy do współpracy.
Zespół KJM.
Tel: 089 527 38 69